Úvodní stránka » Obchodní podmínky

ZÁLOHOVÁ PLATBA


Zálohovou platbu je třeba uhradit v plné výši, jestliže celková cena pobytu nepřesáhne 1 000 Kč. Pokud je celková cena pobytu vyšší, je záloha stanovena na 30 % z ceny rezervace.

Tuto platbu je nutno uhradit do 7 dnů, v opačném případě nelze rezervaci považovat za závaznou. Jestliže je Vámi rezervovaný objekt již zamluven jiným zákazníkem, nicméně stále neuhrazen, bude mít prioritu rezervace, která byla uhrazena dříve. Rozhodující je datum připsání Vaší platby ve prospěch účtu zaslaného v tomto rezervačním emailu.
 
Bude-li Vaše platba provedena později a rezervace již bude uhrazena jiným zákazníkem, budeme Vás kontaktovat v souvislosti se změnou rezervace. Jestliže změny nevyužijete, bude Vám platba vrácena zpět.

V okamžiku uhrazení zálohové platby – tj. připsání  požadované částky na náš účet, Vám bude automaticky zaslána pozvánka. Tuto pozvánku je nutno předložit na recepci bezprostředně po Vašem příjezdu. Pozvánka slouží současně jako doklad stvrzující Vaši platbu. V případě, že nemáte možnost pozvánku vytisknout, poznačte si, prosím, její číslo. Toto číslo pak jednoznačně identifikuje Vaši rezervaci.
 
V případě dotazů nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420 577 222 555.
 

POKYNY K PŘÍJEZDU A REZERVACI


Check – in: od 14:00 do 20:00
Check – out: do 10:00

Předpokládáte-li příjezd po 20:00, předem nás kontaktujte na e-mail: recepce@resort-desna.cz nebo telefonicky na čísle +420 577 222 555. Bezprostředně po příjezdu si připravte občanský průkaz nebo cestovní pas, na recepci budete dále v den příjezdu požádáni o úhradu či doplatek ubytování. Platbu je možno provést v hotovosti, akceptujeme také většinu platebních karet.  Platit můžete v měnách CZK a EUR.


STORNO PODMÍNKY


IDIVIDUÁLNÍ POBYTY
od uhrazení zálohy do 30 dnů před příjezdem: 0% storno poplatek za pobyt
30 – 14 dnů před příjezdem: 50% storno poplatek z uhrazené zálohy za pobyt
14 – 0 dnů před příjezdem: 100% storno poplatek z uhrazené zálohy za pobyt

SKUPINOVÉ POBYTY (nad 10 osob)
od uhrazení zálohy do 30 dnů před příjezdem: 50% storno poplatek z uhrazené zálohy za pobyt
30 – 0 dnů před příjezdem: 100% storno poplatek z uhrazené zálohy za pobyt

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY
Platba za ubytování se provádí vždy při příjezdu na recepci resortu.
Vrácení peněz za ubytování a jiné služby při zkrácení pobytu (z jakýchkoliv důvodů) není ze strany resortu možné.