Resort Dešná

RESORT DEŠNÁ, to je ideální místo s komfortním zázemím, kvalitním vybavením a profesionálním servisem pro trávení pasivního i aktivního odpočinku...
Úvodní stránka » Resort Dešná
RESORT DEŠNÁ, to je ideální místo s komfortním zázemím, kvalitním vybavením a profesionálním servisem pro trávení pasivního i aktivního odpočinku, pro veškeré společenské, sportovní a kulturní aktivity, činnosti pracovní i mimopracovní, akce veřejné i soukromé.

Prostor pro zábavu i odpočinek, zde naleznete v každém ročním období za každého počasí.
Pro společenské aktivity a k občerstvení jsou k dispozici jak interiérové, tak exteriérové prostory. V areálu se koná řada společenských, kulturních i sportovních akcí. Na své si přijdou milovníci volejbalu, nohejbalu i jízdy na koni.


Společenská místnost

Společenská místnost o kapacitě 120 míst poskytuje útočiště nejen při nepřízni počasí. Po celý rok je zde k dispozici veškeré dostupné vybavení – služby plně zásobeného baru,  velkoplošný televizor s možností videoprojekce – hojně využívaný obzvláště při sportovních přenosech, živá hudba. V letních měsících lze pak k posezení, občerstvení i zábavě využít  zejména prostory zahrádky. Kapacita venkovních prostor je 250 míst.

Koupání

Pro vodní sporty lze využít nejen venkovního bazénu v areálu. Přírodní nádrž Všemina je vzdálena pouhých 5 minut jízdy autem z RESORTU DEŠNÁ. Situovaná je v krásné horské přírodě obklopené lesy. Nabízí možnost koupání i rybolovu. V blízkosti nádrže jsou k dispozici antukové tenisové kurty s možností využití osobního trenéra.

Volejbal a nohejbal

Ideální podmínky pro profesionální i amatérské sportovní vyžití nabízí hřiště s umělým trávníkem. Využít je lze jak k volné zábavě, tak pro pořádání turnajů a sportovně společenských programů.


Koně

Patřičné podmínky pro jízdu na koni lze po dohodě zajistit přímo v místě - v prostorách RESORTU DEŠNÁ. Ranč vhodně zařízený pro začátečníky i náročné je od resortu vzdálen pouhé 3 kilometry.