Úvodní stránka » Ubytování
Hlavní obsah stránky

Ubytování ve Zlíně, Vsetíně, Vizovicích

FENG SHUI chata je kompletně zařízena ve stylu prastaré východní filozofie, pracující s energiemi vytvářející útulné harmonické prostředí, otevřené klidu, odpočinku a prostému vnímání krásy...
Standard Lux chata je zcela rekonstruovaná, vybavená sprchovým koutem, s WC a umyvadlem, kuchyňkou s dřezem, vařičem, sadou nádobí, rychlovarnou konvicí a ledničkou, společným posezením...
Standard chata má koupelnu se sprchovým koutem, WC a umyvadlem, kuchyňku s dřezem a vařičem, vybavenou sadou nádobí...
Retro chata není rekonstruovaná, disponuje 2 oddělenými ložnicemi (4 + 4, přičemž postele jsou oddělené), kuchyňkou s dřezem a vařičem, teplou a studenou vodou, ledničkou, WC, sprchou a 2 umyvadly.
RESORT DEŠNÁ se svou vhodnou lokalitou plně uspokojí všechny, kdo hledají útulné ubytování v panenské přírodě v okolí Zlína, Vsetína či Vizovic. S komfortním zázemím a servisem pak vyhoví zejména těm, kdo se zajímají o prostory vhodné pro firemní využití nebo rodinnou dovolenou s dětmi. Zkrátka, ať už se ohlížíte po ubytování ve Zlíně, Vizovicích nebo ve Vsetíně z jakýchkoliv důvodů, je pro Vás RESORT DEŠNÁ tím pravým místem.

Proč se ubytovat u nás? 


RESORT DEŠNÁ se nachází v malebném kraji na pomezí Hostýnských vrchů a Beskyd. Už jen sama půvabná lokalita vábí zájemce o ubytování v okolí Zlína, Vsetína nebo Vizovic. Příjemný pocit z pobytu umocňuje celková atmosféra místa, jež má vedle ochotného personálu a bohatého společenského vyžití na svědomí též mocná východní filozofie zvaná FENG SHUI.
Ve stylu FENG SHUI je zde vybavena restaurace a část chatek. Spojením energie prostoru a uživatelů prostoru dochází k vytvoření harmonického prostředí, kde se hosté cítí dobře. 
Sháníte-li pro svou aktivní dovolenou ubytování ve Zlíně, Vizovicích, Vsetíně, Luhačovicích, také tehdy je RESORT DEŠNÁ tou správnou volbou. Mírně zvlněný krajinný reliéf a odpovídající terén uspokojí méně i více náročné milovníky turistiky či cykloturistiky.
RESORT DEŠNÁ leží v samém srdci mnoha historicky, kulturně, přírodně či společensky atraktivních míst a objektů. 
Toužíte-li po ubytování, kde zábavu naleznete přímo v areálu, také nyní je RESORT DEŠNÁ trefou do černého. Areál je kvalitně technicky vybaven, čekají Vás živá vystoupení nejrůznějších kapel, koncerty či zajímavé přednášky. Pro vodní sporty můžete využít vyhřívaného bazénu. Láká-li Vás nohejbal či volejbal, je Vám k dispozici hřiště s umělým trávníkem. Pro děti je zde množství různých aktivit ve formě houpaček, prolézaček, trampolíny, bludiště, dřevěného hradu, pískoviště, venkovního člověče nezlob se a dámy a dalších her. Pro začátečníky i pokročilé je možno domluvit jízdu na koni na nedalekém ranči. 

Lákavé ubytování v okolí Zlína, Vsetína a Vizovic

však můžete mít v hledáčku svého zájmu také z důvodů společenských či firemních. Pro své všestranné kvality je RESORTU DEŠNÁ hojně využíváno pro realizaci sportovních soustředění, školení, marketingových prezentací a kongresů, soukromých oslav a třídních srazů, firemních večírků, svatebních hostin i obřadů a pochopitelně Silvestrů.